ביטוח רכב נכה


קהילת הנכים בישראל היא פלח שוק הדורש ביטוח רכב מיוחד המותאם אישית לצרכיו של כל נכה, סוג הרכב שלו והאיבזור המצורף לו.

למעלה מ- 10% מתושבי מדינת ישראל מוגבלים בתנועתם ורבים מהם נזקקים לרכב המותאם במיוחד לצרכיהם.


בעקבות הכרות וניסיון אישי עם ילדים בעלי מוגבלויות.

סוכנות הביטוח אשכול פור חרטה על דגלה להקל על ציבור הנכים בישראל

הסוכנות מכירה את צרכיו של ציבור הנכים בישראל ומודעת לצרכיו הייחודיים ולכן, החליטה להשתתף במאמץ ולהקטין את הפרמיה עבור קהל לקוחות זה.
אנו מתמחים בהתאמת הפוליסה לכל לקוח ולכל רכב תוך יחס אדיב וליווי אישי ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.


אצלנו מודעים היטב לכל השלבים אותם אמור נכה לעבור מול גופים כגון הביטוח הלאומי וחברות הביטוח ועל כן אנו מציעים לך את כל הידע הנרחב שלנו בתחום ומקלים את התמודדותך מול הרשויות והגופים המעורבים בתהליך. בנוסף, מובטח לך שבמקרה של תביעה תזכה לשירות המקצועי והאמין ביותר, המתאים במיוחד לצרכיך. 


מהי פוליסת ביטוח רכבי נכים?  


מדובר בפוליסה רגילה שאליה מתווספים שירותי ביטוח המותאמים ספציפית לנכים.

רכבי נכים מאובזרים באיבזור מיוחד כגון: דוושות הפעלה ידניות על ההגה, מעלון, מערכות הגבהה וכו'. אביזרים אלו מייקרים באופן משמעותי את ביטוח רכב הנכים. מרכיב נוסף המשפיע על גובה הפרמיה הוא שעל פי רוב, רכבי נכים הם רכבים גדולים משנתונים אחרונים והם דורשים מיגון יקר, וכך נוצר מצב שבו ההבדל במחיר של פוליסה רגילה למחירה של פוליסה לרכב נכה עלול להסתכם בהפרש של אלפי שקלים.

 

למי מיועד ביטוח רכב נכה?


למבוטח שהינו מוגבל ניידות וברשותו רכב מאובזר המשמש אותו לנסיעה עצמאית או להסעתו על ידי נהג. רכב זה מצריך כיסויים מיוחדים המבטיחים ללקוח ביטוח בהתאם לדרישות הביטוח הלאומי, ביטוח לאומי מחייב את המבוטח לבטח את רכבו בביטוח מקיף ולשעבד את הפוליסה לטובתו.


באילו תנאים ניתן לרכוש רכב נכה?


אנשים המוכרים על ידי המוסד לביטוח לאומי כבעלי מוגבלות, זכאים לרכישת רכב חדש במימון כמעט מלא מביטוח לאומי, אחת ל-5 שנים. ביטוח לאומי נותן הלוואה למבוטח לקניית הרכב והאבזור לרכב הנכה, ודורש מבעל הרכב לשעבד את הפוליסה והרכב על שם ביטוח לאומי, על מנת לערוב לכסף שלו במקרה של גניבה או אובדן מוחלט. בהתאם לכך, מותאמת הפוליסה לדרישות המוסד לביטוח לאומי

 

כיסויים והרחבות מיוחדים


כינון אוטומטי ללא תוספת תשלום – החזרת דמי הביטוח לקדמותם במקרה של תביעה חלקית (הלקוח פטור מלשלם דמי כינון בתביעה הבאה באם תהיה).

אחריות צד ג' מורחבת בפוליסה ללא תוספת תשלום עד 750,000 ₪

*הרחבה לביטול השתתפות עצמית


 

שירותי דרך - V.I.P


  • חבילת שירותי דרך ייעודית לרכב נכה ע"י החברה היחידה בארץ המספקת שירותים אלו.
  • כיסוי לרכב חלופי עם מעלון המתאים להסעת בעלי מוגבלויות. הרכב החלופי ניתן לתקופה של עד 30 יום במקרה של גניבה או אובדן מוחלט ועד לתקופה של 7 ימים במקרה של תאונה.
  • תשלום בגין שירותי הסעה – כיסוי זה ניתן למבוטח ללא תוספת תשלום. הכיסוי מספק פיצוי כספי למבוטח עבור כל יום בו הרכב נמצא במוסך כתוצאה מאירוע תאונתי ו/או גניבה, המכוסה במסגרת פוליסת ביטוח מקיף. הכיסוי לא מוגבל במספר פניות במהלך השנה. הפיצוי הינו בסך 250 ₪  ליום ומונתה באשור שמאי ובהצגת קבלות משירותי הסעה – מוניות/אוטובוסים.
  • החלפת גלגל
  • כיסוי לשבר שמשות ושבר זכוכית מראה, כולל החלפת גומיות.
  • גרר משלים – גרירה שניה לאותה תקלה (גרירה ראשונית- דרך ביטוח לאומי).
  • נציג והסעה במקרה של תאונה – התחייבות החברה להסיע את המבוטח למחוז חפצו ממקום התאונה – כיסוי זה חשוב ביותר לבעלי מוגבלויות שכן אדם בעל מוגבלות שלא כמו אדם רגיל, אינו מסוגל להיכנס למונית רגילה ולהתפנות מהמקום. לכן, שירות ההסעה כולל רכב עם מעלון המתאים להסעת אדם בעל כיסא גלגלים.


*חלק מההרחבות כרוכות בתוספת תשלום.
 

 

 ט.ל.ח כל האמור לעיל בכפוף לתנאי וסייגה הפוליסה

אנו זמינים לכל עניין: