ביטוחי דירה


מהו ביטוח דירה ולמה אתה זקוק לו ?

בית הוא הרבה יותר מארבעה קירות וברוב  המקרים, הבית הוא הנכס היקר ביותר הנמצא בבעלותך - ועל כן חשוב שתבטח אותו בצורה האופטימאלית, כך שבעת הצורך תוכל לקבל את כל הכיסויים האפשריים להם אתה זקוק. הפוליסה מספקת כיסוי למקרים בהם נוצר נזק לנכס או לתכולתו, כולל נזקים לצד ג' ומגינה עליך מפני סיכונים נוספים העלולים להסתכם בעלויות נכבדות ביותר. פוליסת ביטוח דירה מספקת כיסוי במקרים של שריפה, נזקי מים כגון הצפה, או שיטפונות ונזקים הנגרמים עקב אסונות טבע.
 

לבחירתך עומדות אפשרויות הרחבה לפוליסת ביטוח הדירה שלכם כך שתהיה מכוסה מכל הצדדים:


  • ביטוח מקיף לדירה - ביטוח מקיף לדירה מורכב מביטוח מבנה וביטוח תכולה. ביטוח זה מכסה בין השאר מקרים של שריפה, נזקי מים (כגון הצפה או שטפונות) ונזקי טבע. הפוליסה מספקת כיסוי למקרים בהם נוצר נזק לנכס או לתכולתו, כולל נזקים לצד ג'. לביטוח זה ניתן להוסיף הרחבות נקודתיות על פי צרכי המבוטח.
  • ביטוח כל הסיכונים - ביטוח כל הסיכונים- כשמו כן הוא: ביטוח דירה המכסה את ה''סיכונים האפשריים'' אשר אינם מבוטחים בביטוח התכולה הרגיל. ביטוח זה כולל הגנה מפני סיכונים של גניבה או פגיעה בחפצי ערך ותכשיטים כגון: שעונים, תכשיטים, חפצי אמנות, מצלמות, כלי זהב ואוספים. עליך לקבל הערכת שמאי על מנת לבטח חפצים אלו, כך שבמקרה של תביעה תקבל פיצוי נאות.
  • ביטוח רעידת אדמה - סעיף ביטוח זה מספק הגנה מפני תוצאות הנזק העלול להתרחש כתוצאה מרעידת אדמה. על המבוטח להחליט האם ברצונו לכלול אותו בתוך ביטוח הדירה שלו. לאור רעידות האדמה שפקדו את יפן וניו זילנד ולאור ההערכות כי רעידת אדמה תפקוד את אזורנו בשנים הקרובות, ראוי שכל אזרח ישראלי יצטייד בביטוח שכזה מאחר ובשעת משבר עלולה המדינה לא להיות מסוגלת לכסות את נזקי האסון. תוספת של ביטוח כזה כרוכה בעלות קטנה לביטוח הדירה אך יכולה להיות מאד משמעותית מבחינה כלכלית ברגע האמת.
  • ביטוח לנזקי צנרת - מכסה את עלויות תיקון הנזק במקרים של נזקי צנרת או מים וכולל פיצוי במקרה בו נגרם נזק לרכוש בדירה כתוצאה מהפגיעה. חברת הביטוח מקושרת לספקי שירות בתחום השרברבות ומפנה אותך, הלקוח, אליהם על מנת לתקן את הנזק. קיימת גם אפשרות לקבוע בפוליסה מראש את האפשרות להשתמש בשירותיו של שרברב פרטי.
  • ביטוח למוצרי חשמל - סעיף ביטוחי זה מכסה את עלויות התיקון של מכשירי החשמל המתקלקלים מעת לעת ומעמיד לרשותך אנשי מקצוע מהימנים המספקים לך שירות מקצועי, מהיר ואדיב. המכשירים אותם ניתן לבטח, בין השאר, הם: מזגן, מכונת כביסה, מקרר, טלוויזיה DVD, מקפיא, מיקרוגל, תנור אפייה, LCD/פלזמה ומסכי מחשב.אנו בסוכנות הביטוח אשכול פור יו, מעמידים לרשותך את סוכני הביטוח המיומנים ביותר, המתמחים בהתאמת ביטוח דירה ומרכיביו לצרכייך האישיים ולאופיו הייחודי של הנכס שלך ושל תכולתו וכל זאת במחירים אטרקטיביים המספקים לך ולביתך הגנה בכל עת.


ט.ל.ח כל האמור לעיל בכפוף לתנאי וסייגה הפוליסה

אנו זמינים לכל עניין: